حسین پناهی عضو شورای شهر ارومیه فرار رسیدن 12فروردین،روز جمهوری اسلامی را طی پیامی خطاب به ملت ایران تبریک گفتند.

 

 بسم الله الرحمن الرحیم
 روز جمهوری اسلامی ایران الگوی مردم سالاری دینی و نظام مبتنی بر ولایت فقیه، مدل کارآمد اداره جامعه و تأمین سعادت بشریت است. ملت ایران در یوم‌الله 12 فروردین ماه سال 1358 محصول مبارزات انقلابی خود علیه نظام پلید پهلوی، یعنی تحقق شعار راهبردی و تاریخی "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" را در معرض جهانیان قرار داد و در لبیک به ندای رهبر راستین و انقلابی خود، بر عزم و اراده پولادین در پیگیری آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام ناب محمدی"ص" و شهیدان گرانقدر نهضت اسلامی صحه گذاشت.
 12 فروردین ماه، جلوه‌ای از پیروزی مستضعفان بر مستکبرین، روز تثبیت انقلاب اسلامی، زمینه‌ساز تحقق حکومت عدالت محور جهانی و ظهور جمهوری اسلامی ایران در سپهر سیاست بین‌الملل، گفتمانی نوین، غنی و امیدبخش برای محرومان و مستضعفان را سبب شد.
 جمهوری اسلامی ایران، مؤلفه‌های استکبارستیزی، عدالت‌خواهی، معنویت ‌جویی و استقلال طلبی را در حیات جوامع آزادیخواه و حق طلب جاری نمود و نوید بخش وعده‌ الهی غلبه حق بر باطل گردید.
 جمهوری اسلامی ایران در سطوح ملی و فراملی را از اولویت‌ و ضرورت های انکارناپذیر امروز توصیف و در این راستا پیشرفت‌های شگرف و خیره‌کننده نظام در تمام ابعاد به ویژه حوزه دفاعی و نظامی را مایه مباهات ملت ایران است. دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران، امروز به نقطه‌ای رسیده که جبهه دشمن را دچار وحشت راهبردی کرده است.

 با تعظیم به مقام شامخ شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی و تبریک فرا رسیدن یوم‌الله 12 فروردین‌ ماه و سالروز رأی 98.2 درصدی ملت ایران به استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، بی‌تردید توسعه قدرت جمهوری اسلامی ایران، بیداری اسلامی، عمق یافتن مقاومت اسلامی، افت قدرت نظام سلطه که از واقعیت‌های انکارناپذیر در جهان امروز به شمار می‌رود محصول انقلاب اسلامی و مرهون راهبردهای پیامبرگونه امام خامنه‌ای "مدظله‌العالی"، هوشمندی و بصیرت ملت ایران بوده و هست و در آینده نزدیک تثبیت قدرت امت اسلامی و ایجاد تمدن نوین اسلامی در هندسه سیاسی جهان را محقق خواهد کرد.

 در شرایطی که به تدبیر مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا "مدظله العالی" سال1399 سال " جهش تولید" نامگذاری شده است، امید است به فضل الهی و با همت و همدلی آحاد مردم عزیز و مسئولان، بالندگی و سربلندی روز افزون میهن اسلامی مان را با شکوفایی ظرفیت های داخلی  ورونق وتلاش مضاعف همراه باجهش وپویش تولیدملی و اتکا به تولید ایرانی و بومی را شاهد باشیم.
 اینجانب ضمن تسلیت جان باختگان جنگ بیولوژی ویروس منحوس *کرونا*به خانواده های داغدیده جامعه بزرگ جهانی خاصه مسلمانان وملت عزیزمیهمن اسلامی  فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران، از عموم مردم شریف در خواست می نمایم بارون درجه‌ وپویایی تولید به تقویت بنیان های اقتصادی کشور کمک کنند.

در این راستا  برماست که برای تحقق فرامین فرمانده معظم کل قوا "مدظله العالی" ضمن پیش رو بودن در تحقق شعار سال، تمام ظرفیت و قوای خود را برای حمایت از تولیدات داخلی وپیشرفت روندتولیدات به کار  بندیم.

حسین پناهی سخنگوی شورای اسلامی شهرارومیه وخادم مردم فهیم وولایتمدار

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

امروز،  سه شنبه 6 آبان 1399
10 ربیع‌الاول 1442
Tuesday 27 October 2020

پیوندها