حسین پناهی، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در گفت و گو با سرویس اجتماعی باریش نیوز در مورد اقدامات ضدعفونی شهر ارومیه در روزهای کرونایی اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا، مجموعه مدیریت و خدمات شهری با همه توان خود به مدیریت، کنترل و پیشگیری از این بیماری اقدام کردند.


وی افزود: در مرحله اول ۵ میلیارد تومان اعتبار برای ضد عفونی و گند زدایی معابر شهری ارومیه اختصاص یافت تا کم و کاستی و مشکلی در این امر وجود نداشته باشد.

پناهی گفت: معابر و خیابان های مختلف شهر ارومیه هر شب با همکاری و تلاش ارگان های مختلف خدمات رسان ضد عفونی و گندزدایی می‌شود.

وی ادامه داد: در بحث ضد عفونی شهری نیروهای خدمات شهری، سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و سایر سازمان های خدمات رسان دست در دست هم داده و به جنگ کرونا رفتند.

این مسئول اضافه کرد: مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در این ایام مسئولیت سنگینی دارد و با شرایط خاص و ویژه پسماند های آلوده و بیمارستانی را تفکیک و دفن می‌کنند.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه تصریح کرد: در راستای حمایت از نیروهای حمل و نقل عمومی که از اقشار کم در آمد جامعه هستند بسته های حمایتی در نظر گرفته شده که در بین آنان توزیع می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

امروز،  چهارشنبه 7 آبان 1399
11 ربیع‌الاول 1442
Wednesday 28 October 2020

پیوندها